OSKDEL.pl

KURS NA PRAWO JAZDY

Swoją działalność OSK D-eL skupia wokół nauki przepisów ruchu drogowego na zajęciach teoretycznych oraz praktycznego nauczania jazdy samochodem osobowym.

Do nauki jazdy wykorzystywany jest samochód marki Kia Rio. Praktyczna nauka jazdy prowadzona będzie w Krośnie, w mieście gdzie odbywają się egzaminy państwowe na prawo jazdy kat B. Dodatkowo oferuję również kursy uzupełniające dla przyszłych kierowców lub osób, które nie czują się pewnie na drodze. Zapraszamy na szkolenia i naukę jazdy – siedziba naszej firmy znajduje się w Jedliczu powiecie krośnieńskim.

Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców D-eL obejmuje:

Kurs na prawo jazdy kategorii B – w jego toku przeprowadzone zostaną zajęcia praktyczne w ilości co najmniej 30 godzin lekcyjnych na samochodzie Kia Rio model 2017 rok (jak na egzaminie państwowym), a także przy użyciu programów i materiałów firmy Grupa IMAGE. Do wyboru ścieżka nauki z samokształceniem teoretycznym (nauka zagadnień teoretycznych we własnym zakresie dla osób nie mogących uczęszczać na wykłady) i ścieżka klasyczna, gdzie wykłady prowadzone są nad grupy uczestników kursu. Zapraszamy na naukę jazdy! Nasza szkoła znajduje się w Jedliczu w powiecie krośnieńskim.

Nauka jazdy

Uprawnienia posiadam od grudnia 2010 roku. Moje doświadczenie w zawodzie instruktora sięga 2011 roku. w tym czasie szkoliłem kandydatów na kierowców w ośrodkach OSK Suski, OSK GOLD (kiedyś OSK Tobiasz Żebracki) oraz OSK Impuls.

Oferuję profesjonalne i solidne kursy na prawo jazdy kat B. Posiadam również uprawnienia instruktora nauki jazdy na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2 i A co poszerza ofertę prowadzonego przeze mnie ośrodka szkolenia kierowców. W sprawie kursów na prawo jazdy na kategorie AM, A1, A2 i A proszę się kontaktować telefonicznie.

Biuro OSK D-eL ul. Trzecieskiego 4/43, 38-460 Jedlicze
czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-16:00

Sala wykładowa przy ul. Wł. Dubisa 7, 38-460 Jedlicze
(Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej)
czynne we wtorki i czwartki w godzinach 16:00-18:00

Skontaktuj się ze mną!
​Z przyjemnością podejmę się nauki jazdy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców D-eL ​Damian Łuszcz,
ul. Trzecieskiego 4/43. 38-460 Jedlicze – powiat krośnieński

@OskDeL

tel. 789 060 916

damiandl@poczta.fm